girlanda pdf do druku

Dzisiejsza „girlanda pdf” to reakcja na nasz powrót z wakacji. Uwielbiam uczucie, gdy po jakimś wyjeździe wchodzę do swojego domu. Towarzyszy temu spokój i poczucie, że na świecie jest to jedno, jedyne miejsce w którym czuję się najwłaściwiej, najlepiej, u siebie. I jest to właśnie nasze mieszkanie. Nic lepiej nie oddaje uczucia tej chwili, jak powiedzenie „wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej”. Siadamy wtedy wszyscy na kanapie i przez chwilę nie robimy zupełnie nic. Rozkoszujemy się jedynie chwilą i swoją obecnością.

Jednakże to nicnierobienie nie trwa długo. Jest przecież starta ubrań do wyprania… A gdy i z tym się ogarnę, zaczynam angażować się w zmianę wyglądu naszego mieszkania. Wtedy pozmieniałabym dosłownie wszystko. Części gratów bym się pozbyła, inne dokupiła. Na szczęście jest Jacek, który często moje zapędy, czy to w jedną czy w drugą stronę, hamuje. Dlatego tym razem efektem powrotu do domu jest jedynie stworzona girlanda do pokoju Olka.

Jeśli macie ochotę: pobierajcie ją, drukujcie, wycinajcie, a potem układajcie z niej napisy jakie tylko Wam przyjdą na myśl. Girlanda pdf to wszystkie literki polskiego alfabetu, stworzone osobno. Tak, aby po wydrukowaniu można z nich stworzyć dowolne wyrazy lub zdania. Może się ona przydać jednorazowo na specjalną okazję (urodziny, imieniny, dzień mamy czy wieczór panieński) bądź służyć jako dekoracja, jak u nas.

girlanda pdf do druku

girlanda za darmo

GIRLANDA PDF DO DRUKU

Jak korzystać z girlandy?

– Girlanda pdf jest gotowa do pobrania z linku, który znajdziecie powyżej.

– Grafiki zaprojektowałam w programie CorelDraw i są w formacie pdf.

– Grafiki stosowane są do wydruku na kartce w rozmiarze A4, ale można je drukować na formacie większym, np. A3.

– Można je drukować na domowej drukarce na różnych papierach.

– Udostępnionych grafik nie zmieniam na życzenie. Można z nich korzystać dla własnego użytku i udostępniać link dalej.

– Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować.

Jeśli pobierasz moje grafiki będzie mi bardzo miło jeżeli polubisz moją stronę na Facebooku. Na fanpage’u informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz nowych grafikach do pobrania. Zachęcam do śledzenia!

Może zaciekawią Cię inne grafiki gotowe do druku? Znajdziesz je tutaj.