Zabiegana.com to blog aktywnej rodziny. To miejsce o rodzicielstwie, sporcie, podróżach, zabawie i codzienności. Wierzymy, iż ciężka praca pozwala osiągnąć wszystko, o czym marzymy. Dlatego marzenia mamy bardzo wybujałe. I trochę o tym jest też ten blog.

aktywna rodzina

Chcesz wiedzieć kim jesteśmy i co robimy?
Kilka słów o nas…

Jesteśmy aktywną rodziną. Ścisłowcy. Minimaliści. Perfekcjoniści. Kochamy sport, podróże i nowe doświadczenia. Żyjemy z pasją i realizujemy swoje marzenia. Narodziny dziecka nie ograniczyły nas, wręcz przeciwnie – dodały nam skrzydeł. Nauczyły patrzeć inaczej na świat i zachwycać się codziennością. Teraz, razem z siedemnastomiesięcznym Olkiem, odkrywamy świat na nowo i przeżywamy emocje każdego dnia.

Agnieszka – niepokorna, nie lubiąca monotonii, ciekawa życia optymistka z głową pełną pomysłów. Zafascynowana pięknem natury i różnorodnością świata, który ją otacza. Miłośniczka aktywnego spędzania czasu z rodziną. Do życia bezwzględnie motywują ją: rodzina, las, słońce i nowe doświadczenia. Z wykształcenia architekt krajobrazu, animator kultury i magister zarządzania projektami. Pracuje w logistyce. Czasami po godzinach projektuje i prowadzi zajęcia przestrzenne dla dzieci.

aktywna mama

Jacek – urodzony inżynier (z pasji, wykształcenia i zawodu), złota rączka, główny ekspert od spraw technicznych, zarówno w domu jak i w podróży. Rozgryzie każdą rzecz oraz jej sposób działania. Zakochany w swojej rodzinie, pewny siebie marzyciel. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych! Dzięki zdobytym doświadczeniom zawodowym w serwisie rowerowym, narciarskim oraz samochodowym, zapewnia niezawodność wszystkich naszych sprzętów sportowych i mechanicznych. Obecnie pracuje jako inżynier w międzynarodowej firmie przy wdrażaniu nowych projektów.

aktywny tata

Olek – odważny, uparty i pozytywnie nastawiony do życia siedemnastomiesięczny odkrywca, największy motywator naszych działań. To on sprawia, że chce nam się więcej i częściej. I choć niewiele ma jeszcze do powiedzenia, dzielnie towarzyszy nam w mniej lub bardziej szalonych i aktywnych momentach. Uczy nas odbierania świata na nowo, zachwytów nad codziennymi sprawami i radości ze wspólnie spędzonego czasu, gdziekolwiek byśmy nie byli i cokolwiek byśmy nie robili. W przyszłości pewnie będzie kucharzem, mechanikiem lub alpinistą (albo kimkolwiek tylko zechce!).

aktywne dziecko

 

Jeśli podoba Ci się nasz blog, zostaw proszę komentarz, polub stronę na FB, udostępnij linka znajomym – będzie to dla nas najlepsza nagroda za zainwestowany czas i pracę.

Jeśli masz jakieś pytania, sugestie, chcesz nawiązać współpracę lub po prostu się do nas odezwać, pisz śmiało na zabiegana.com@gmail.com